Блок Юлії Тимошенко ( БЮТ ) + Юлія Тимошенко

Previous Entry Share Next Entry
Тоталітаризм повертається: влада планує обмежити свободу зібрань в Україні
lebed_michael wrote in yu_tymoshenko
11 листопада, у середу, о 15:30 в інформаційному агентстві УНІАН (вул. Хрещатик, 4) в рамках проекту <<УНІАН-Права людини>> розпочнеться прес-конференція на тему: “Влада планує законодавчо обмежити свободу зібрань в Україні”.

Онлайн відео-трансляція прес-конференції буде доступна за посиланням – mms://217.20.164.161:1755/unian_online.asf

Нещодавно пройшов перше парламентське читання законопроект № 2450 «Про порядок організації і проведення мирних заходів», який істотно загрожує обмежити свободу зібрань. Подібні антидемократичні закони вже діють, зокрема, в Казахстані та Білорусі, де їх систематично використовують проти як громадських активістів та і звичайних громадян. Під час прес-конференції експерти дадуть роз’яснення, чи проект закону суперечить чинному законодавству та передвиборчим обіцянкам політичних сил, та чи дійсно можна буде використовувати законопроект задля репресій. Учасники: Володимир Яворський, виконавчий директор Української гельсінської спілки з прав людини; Володимир Чемерис, член громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ України з питань забезпечення прав людини; Дмитро Сінченко, член Національного комітету громадської кампанії <<Молодіжна варта>>; Сергій Мовчан, підсудний активіст громадської кампанії <<Збережи старий Київ>>.
Хочеш, щоб Тебе могли ув’язнити
навіть за посиденьки з друзями?!

Організатори: <<УНІАН-Права людини>> за підтримки Міжнародного фонду <<Відродження>> та Всеукраїнської молодіжної громадської організації <<Фундація Регіональних Ініціатив>> (ФРІ)

Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями. Тел.: 067-245-6-245

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: +380681217741 (ФРІ)

Докладніше про законопроект №2450 можна прочитати у статтях "Больше трех не собираться!" , "Право молчать в тряпочку", "В Україні збираються обмежити свободу мітингів і зібрань", "Власть боится нового Майдана", "Закон о мирных собраниях хотят принять вопреки Конституции" та подивитися у відеосюжеті "В Україні можуть обмежити свободу мітингів і зібрань".


?

Log in