Блок Юлії Тимошенко ( БЮТ ) + Юлія Тимошенко

Previous Entry Share Next Entry
ТЕРМІНОВО! Завтра можуть ввести цензуру в Інтернет (закон 404)
lebed_michael wrote in yu_tymoshenko
Друзі!

Ви, можливо, чули про так званий "Закон 404". Завтра, 17 листопада, він розглядатиметься у другому читанні. Часу дуже мало, тому ініціатори боротьби з законопроектом наразі підготували коротке звернення до депутатів (в додатку), щоб поінформувати їх про думку громадськості. Зараз під зверненням збирають "підписи", тобто згоду організації чи особисту згоду громадського діяча з цим зверненням. "Підписатися" потрібно якнайшвидше (впродовж кількох годин)!

Якщо ваша організація підтримує звернення, надішліть її повну назву на мило організатора ініціатори боротьби з законопроектом. Якщо ви хочете підписатися особисто, надішліть ваше ПІБ, повну назву організації та вашу посаду в ній.

Друзі, також підпишіть петицію проти закону, через який стане можливою введення цензури в інтернеті:
http://www.petition.org.ua/?action=view&id=238374

Докладніша інформація тут
http://zakon404.pp.ua/

Надсилати сюди:
svetlana@govoritukraina.org
Ініціатор Світлана Рижикова, Експерт Молодіжної Правозахисної Групи - Харків
+38(050)3001882
+38(067)5709314

Надалі, у разі потреби, дії будуть спрямовані на ветування "Закону
404" Президентом.


      Звернення щодо законопроекту № 3271 від 25.05.2009 р. «Про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо протидії розповсюдження дитячої порнографії)»

Шановний Народний депутате України!

У Верховній Раді України готується до розгляду в другому читанні проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо протидії розповсюдженню дитячої порнографії)», який, зокрема, містить доповнення до Закону України «Про телекомунікації» наступного змісту: «Оператори, провайдери телекомунікацій обмежують доступ своїх абонентів до ресурсів, через які здійснюється розповсюдження незаконного інформаційного наповнення (контенту), на підставі рішення суду.»

Звертаємо Вашу увагу на те, що у зазначеному доповненні будь-які посилання на дитячу порнографію відсутні. Фактично йдеться про впровадження механізму обмеження доступу громадян до інформації, що є прямим порушенням статті 34 Конституції України та статей 5 та 9 Закону України «Про інформацію» і відкриває шлях до зловживань, маніпуляцій та надає «правові» підстави для політичних репресій. Ми знаємо про сумний досвід Казахстану, де ухвалення аналогічного закону спричинило до закриття доступу до блог-платформи «Живий Журнал».

Ми підтримуємо Ваше шляхетне стремління покласти край виготовленню та розповсюдженню дитячої порнографії. Однак, ми закликаємо Вас не голосувати за законопроект, який містить положення, що надають підстави для обмеження людських прав та свобод!

.

?

Log in